O inwestycji

Jeśli poszukujesz przestronnego i ciepłego domu w mieście, z dużym nasłonecznionym ogrodem, w spokojnej i bezpiecznej okolicy, do tego z pięknym widokiem z okien – dobrze trafiłeś! Istnieją takie miejsca! Właśnie powstaje nowoczesne osiedle przy ul. Blich 11a z przepiękną panoramą urokliwej doliny Bzury.

Niniejsze przedsięwzięcie jest dwuetapowe i polega na budowie 10 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej na działkach o nr 1387/11 – 1387/23, a następnie budowie budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażami na działce o nr 1387/9 przy samej ulicy Blich.

Wizualizacje osiedla znajdują się w Galerii.

Przedsięwzięcie prowadzi w ramach własnej działalności INWESTOR Franciszek Mostowski.


I Etap

bok-przod-dzien

 

Projekt polega na budowie 10 budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej wraz niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu wokół. Inwestycja składa się z budowy budynków, zagospodarowania terenu wokół, a następnie sprzedaży wykonanych domów wraz z działką. Z powyższą sprzedażą wiąże się udział w drodze dojazdowej wraz z sieciami i mediami do budynków.  Budynki o powierzchni 140,1 m2 będą dwukondygnacyjne, w solidnej technologii murowanej z pustaków silikatowych, stropami żelbetowymi, z płaskim dachem i ocieplone ponad normę. Na piętrze będą znajdowały się sypialnie, łazienka i pralnia, natomiast na parterze zlokalizowano garaż, salon z aneksem kuchennym, łazienkę i pomieszczenie węzła c.o. Dwa skrajne domy o powierzchni 152 m2, od zachodu i wschodu powiększono o dodatkową sypialnię na piętrze. Wspólna droga dojazdowa wzdłuż północnej granicy działek będzie z odrębną bramą wjazdową. Od południa domy będą posiadały przestronne ogrodzone ogródki z widokiem na rzekę i katedrę. Przewidywany termin zakończenia pierwszego etap jest ustalony na czerwiec 2021 roku, po którym nastąpi sprzedaż domów.


II Etap

Projekt polega na budowie bloku mieszkalnego wielorodzinnego wraz niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu wokół. Budowa rozpocznie się po zakończeniu I Etapu, czyli w 3 kwartale 2021 roku.


DCIM100MEDIADJI_0020.JPG